Skip to main content

Dakika Personel Yönetimi giriş bilgileri programı satın almanızın (eğer demo kullanıcısı iseniz demo talebinizin) ardından Yardım dokümanları ile iletilir. Dakika Personel Yönetimi’ne erişim size özel yaratılmış bir kullanıcı adı ve şifre ile yapılır.

Dakika Personel Yönetimi’ne www.dakika.com.tr adresinden “Giriş Yap” linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kendi bilgilerinizi göreceğiniz ana sayfaya ulaşacaksınız.

 

 

 

Şifrenizi unutmanız halinde “Hesabıma Erişemiyorum” linkinden ulaşacağınız  “Kullanıcı Adı ve Şifre Hatırlatma” ekranındaki seçenekleri kullanarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 

Kullanıcı Adı ve Şifre  Hatırlatma Ekranı Nasıl Kullanılır?

  • Sms veya E-mail seçimi yapılır.

 

  • Sms veya E-mail tercihinize göre açılan alanların girişi ile birlikte ekranda görüntülenen karakterlerin “Resimdeki Yazı” bölümüne girişleri yapılır. İlgili alanların girişleri tamamlandıktan sonra “Gönder” butonuna tıklanır.
  • Sms seçeneğini seçip “Gönder” butonuna tıklanmanız durumunda Gsm numaranıza kullanıcı adınız ve yenilenen şifreniz Sms olarak gönderilir.
  • E-mail seçeneğini seçmeniz durumunda ise sistem “Şifre Değiştirme” ekranına yönlendirilmenizi sağlayacak olan  “Şifre Oluştur” linkini içeren bir E-mail mesajı gönderir.E-mail adresinize iletilen mesajda yer alan “Şifre Oluştur” linkine tıklayarak ulaşacağınız “Şifre Değiştirme” ekranından kullanıcı adınız görüntüleyebilir ve şifrenizi yenileyebilirsiniz.

sifre-olustur3

 

“Kullanıcı Adı ve Şifre Hatırlatma” ekranına girmiş olduğunuz Sms ve E-mail bilgileri Dakika PY  kayıtlı değil ise Sms ve E-mail mesaj gönderimleri yapılmaz. Ekrana girilen Sms ve E-mail bilgilerinin Dakika PY üzerindeki bilgilerle eşleşiyor olması gerekmektedir.

Şirketiniz çalışanları için şifre üretmeyi Dakika Personel Yönetimi içerisindeki menüleri kullanarak kendinizde gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için “Şifreleri Değiştir” ya da “Şifre ve Durumu Değiştir” başlığında bulabilirsiniz.