Skip to main content

Emniyet birimlerine verilmek üzere çalışanların nüfus detaylarının bulunduğu “Çalışanlara Ait Kimlik Bilgilendirme Belgesi” nin alınabildiği rapordur. Raporlar altında bulunan Toplu Kimlik Bilgilendirme Raporunu üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Raporun başlangıç ve bitiş tarihini değiştirerek istediğiniz tarihler arasında seçerek tüm kurumlar için alabilmektesiniz.

Rapor ekranındaki “Tüm Alt Kurumlar İçin Al” seçeneğini kaldırarak raporu tercihiniz doğrultusunda kurum bazlı alabilmektesiniz.

“Raporu Kullanılabilecek Tüm Çalışmalar İçin Al” seçeneğini kaldırarak da tercihiniz doğrultusunda çalışma bazlı alabilmektesiniz.

Raporu oluştur butonuna tıklayıp devam ettikten sonra yönetici olarak kendinizi seçerek veya Yönetici olarak beni seç seçeneğini kaldırarak istediğiniz yöneticiyi adı soyadı veya çalışan ıdsi ile aratarak seçip raporu resimli veya resimsiz seçenekleri ile alabilmektesiniz.

Seçimleriniz yapıp çalıştır butonuna tıkladıktan sonra raporu EXCEL – PDF – WORD ikonlarına tıklayarak istediğiniz formatta alabilmektesiniz.