Skip to main content

Örnek Dosya1    –   Örnek Dosya2 (Birden fazla masraf merkezi aktarımı için)

İndirilebilir  örnek Excel dökümantasyonlarını masraf merkezi aktarımı için revize ettikten sonra yükleme işlemlerinizi gerçekleştirilebilirsiniz.

ID sütun başlığı altında yer alan  değer alanı içerisine aktarım gerçekleştirilecek olan alan personellerin çalışma idleri girilmelidir.

Since sütun başlığı altına girilmiş olan tarih sistem tarafından aktarımın gerçekleştirileceği tarihe karşılık gelmelidir.

Masraf Merkezi sütun başlığı altında yer alan değerleri incelediğimizde; 1 numaraları alana girilmesi gereken değer; Aktarımı gerçekleştirilecek olan masraf merkezi adına karşılık gelmektedir.

2 numaralı değer alanına ise masraf merkezi yüzdelik dağılım oranı girilmelidir.

Bu iki değer alanına değer girişi gerçekleştirdikten sonra aktarım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Birden fazla masal merkezi dağılım oranı içeren aktarımlarınız için yukarıda yer alan aktarım şablonlarını kullanarak aktarımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Aktarımlarınızı  kurum işlemleri altında yer alan Toplu Çalışan – Çalışma – Kurum Güncelleme ekranını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Revizesi gerçekleştirilmiş olan Excel dökümantasyonunu dosyayı seçin alanı içerisine yükleyerek yükleme işleminizi başlatabilirsiniz. Yüklemeyi başlat butonu tıklandıktan sonra sistem yükleme öncesinde ön kontrol için eşleşme paneline yönlendirmektedir kontrolleri sağlandıktan sonra onayla butonuna tıklayarak aktarım süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz.